ПРИ ХОДЬБІ НАТИРАЄ ВНУТРІШНЮ ЧАСТИНУ СТЕГОН? ЗВЕРНИ УВАГУ НА БАНДАЛЕТКИ

Ця проблема знайома багатьом. Влітку при ходьбі голі ноги торкаються одна одної, викликаючи спочатку почервоніння, потім подразнення, а то і зовсім колючий біль. В особливо неприємних випадках може навіть доходити до пухирів. На допомогу прийдуть бандалетки. У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати розмір і чим відрізняються різні моделі цього аксесуара.

Це еластичні стрічки, з двома силіконовими смужками з внутрішньої сторони, які надягаються на ноги і захищають ніжну шкіру внутрішньої частини стегна від натирання. Ця проблема не рідкісна і не нова. Намагаючись уникнути її, жінки вибирають штани, шорти або панчохи навіть в +30 градусів. Рятуються присипками або ж мастяться цинковою маззю і вазеліном. Інколи використовують антиперспіранти в надії зменшити потовиділення.
🔺 Хто придумав лайфхак з пов'язками на стегна від натирання 

Світ заговорив про бандалетки приблизно 8 років тому, коли стали з'являтися перші запатентовані зразки. 
Виріб нагадує добре відомий жінкам верхній край панчіх. В інтернеті їх можна знайти під різними назвами — стрічки на стегна, пов'язки або підв'язки проти натирання. Саме ж слово «бандалетки» відсилає до зареєстрованої торгової марки. Поява бренду — це історія успіху двох подруг Юлії Абасової і Рени Абрамов, керуючих партнерок у фірмі Bandelettes®. 

Юлія сама страждала від подібної проблеми і створила перші семпли стрічок на стегна. Багато років жінка користувалася винаходом «собі на втіху», поки одного разу в розмові не поділилася напрацюваннями з подругою Реною, яка саме перебувала в пошуку бізнес ідеї для розкрутки. Проаналізувавши ринок, подруги зрозуміли, що не самотні у своїй проблемі. Бандалетки повинні були побачити світ. Тисячі жінок потребували їх. 

🔺Бандалетки з якого матеріалу кращі? 
Тут все просто — бандалетки бувають гладкі з мікрофібри і мереживні. На Алісі представлені обидва варіанти. Трохи нагадує ринок панчіх, чи не так? Вибір конкретної моделі залежить від стилю життя, ситуацій та особистих уподобань жінки. За якістю ж захисту від тертя гладкі і мереживні бандалетки не відрізняються. 

Кріпляться вони на нозі за допомогою самоклеючої тасьми на внутрішній стороні. В мереживних варіантах замість силікону іноді використовують гумки. Стандартна ширина бандалеток від 12 до 16 см. 

🔺Бандалетки, які частіше всього купують
Оберіть необхідний розмір та перевірте його наявність

🔺 Тобто це рішення виключно для дівчат? 
Зовсім ні. Сфера використання еластичних пов'язок на стегна значно ширша. Наприклад, при заняттях спортом. У цьому випадку бандалетки перестають бути виключно жіночим аксесуаром. Професійні марафонці або гравці в футбол, теж можуть стикатися з проблемою натирання внутрішньої шкіри стегон. Тут і приходять на допомогу гладкі моделі бандалеток. Вони нейтральних кольорів, без декору і вважаються унісекс аксесуаром.

uniseks-modeli-bandaletokХочеться так само зазначити схожість мереживних бандалеток з ошатною підв'язкою нареченої. До того ж, це ще чуттєвий і красивий аксесуар. Якщо панчохи не зовсім доречні у вбранні, тоді акуратні мереживні стрічки можуть стати тією самою перчинкою.

🔺 Як вибрати правильний розмір бандалеток 
Як панчішно-шкарпетковий виріб бандалетки не можна обміняти (так, навіть на Алісі 🙃), тому з розміром треба визначитися заздалегідь. На нашому сайті представлені бандалетки декількох фірм, і кожна має свою розмірну сітку. Поспішати не варто. Правильно вибраний розмір — секрет успіху. Замір потрібно робити сантиметровою стрічкою, строго горизонтально, в найширшому місці ноги, де потрібна корекція стегон від тертя. 
Важливо: не передавлюти при вимірі стрічкою шкіри, стрічка повинна прилягати до ноги щільно, але не створювати переходів. В такому випадку замір буде правильним — бандалетки НЕ будуть перетискати ніжку, але і не будуть сповзати.
🔺 Правильний догляд за аксесуаром 
Догляд за виробом схожий на турботу за улюбленими тонкими панчохами або колготками. Перемо руками у холодній воді, сушимо горизонтально. Ніяких агресивних засобів або машинної сушки — так ми довше збережемо клейкість стрічки і захистимо її від розтягування. 
Для спорту або повсякденного життя бандалетки можуть стати справжньою паличкою-виручалочкою. Головне знайти свою модель і не прогадати з розміром. Любіть свої форми і вбирайтеся до душі. Турбота про ніжну шкіру стегон віднині є обов’язком спеціального аксесуара.

ОНОВЛЕНО!
Після публікації матеріалу ми отримали кілька цікавих коментарів у соціальних мережах, які не можемо залишити без уваги. Аліса доповнила матеріал, глибше розкривши дві дуже важливі теми.

1) «Це проблема людей з надмірною вагою. Найкращим рішенням буде схуднути»
Помилка вважати натирання ніжної шкіри ніжок проблемою виключно людей plus size. Тут не про кілограми, а про певну будову кісток та розподіл маси тіла. Насправді відсоток жінок, у кого ноги зовсім не стикаються під час ходьби, зовсім невисокий — близько 5%.
Звичайно, ймовірність неприємного натирання збільшується пропорційно до об'єму стегна. Але навіть якщо власниці такої проблеми мають у планах зменшення ваги, комфортно жити потрібно вже зараз, а не коли «схуднеш у ногах». Тому ні, схуднення - це не універсальне рішення для проблеми натирання внутрішньої шкіри стегон.

2) «Для запобігання почервоніння та болючих відчуттів можна користуватися, наприклад, звичайним дезодорантом»
Ринок косметичних засобів для боротьби з натиранням внутрішньої частини стегон - величезний. Бренди пропонують різні рішення - присипки, лосьйони, тверді стіки, мазі, і навіть кокосова олія. Але тут є багато нюансів. Все, що у формі пудри, важко акуратно нанести і можна забруднити темний одяг. Рідкі або маслянисті основи можуть неприємно відчуватися на шкірі і не давати достатньої впевненості. Логіка з антиперспірантом теж зрозуміла. Все, що може зменшити потовиділення, по суті, годиться для нашого завдання. Але якщо ви коли-небудь поспіхом наносили дезодорант відразу після гоління пахв, то можете пам'ятати про подразнення і сухість шкіри після. До того ж засіб потрібно наносити повторно раз на кілька годин. Якщо ви не з тих щасливчиків, кому дезодорант дає оптимальний рівень захисту, то велика ймовірність, що повторно мазати ви будете вже по злегка почервонілій і запаленій шкірі ніг. А це сприятливе середовище для розвитку бактерій.

Ми ставимося до косметичних засобів обережно, але раді, якщо вони комусь допомогли. У будь-якому випадку, косметика чудово впорається з тим, щоб зволожити ніжну шкіру вранці або заспокоїти ввечері. Гелі з петролатумом або з алое вера, арганова олія і цинк можуть допомогти із загоєнням дрібних тріщин і підвищити еластичність шкіри. Дерматологи також радять відмовитися від агресивних скрабів та гелів. Ми – це наша шкіра. Турбота та догляд за нею в інтересах кожної з нас.