4 міти та 1 правда про бюстгальтери без кісточок

Розклали по поличках поширені тези про бюстгальтери без кісточок. Нижче про підтримку, комфорт і догляд за такими моделями від брафітерки Alisa.ua.

 📝 Великі груди «втримає» тільки бюст на кісточках

Міт. Крім кісточок, є кілька ключових деталей, які забезпечують підтримку та комфорт пишних грудей: 

◼️ Широкий пояс зменшує тиск на плечі та спину, допомагає рівномірно розподілити навантаження. Обирайте бюстгальтери з поясом із мікрофібри чи поліаміду. Вони еластичні, приємні до шкіри та забезпечують надійну підтримку.

◼️ Широкі регульовані бретелі забезпечують надійну фіксацію грудей. Зверніть також увагу на моделі із додатковою підкладкою, які м'яко прилягають до тіла і не натирають плечі.

biusthalter z shyrokym poiasom ta posylenymy breteliamy

◼️ Full-cup чашка закриває груди майже повністю, завдяки чому вага рівномірно розподіляється, зменшуючи тиск на бретелі та пояс. До того ж такі моделі формують гарний округлий силует. Пишні груди не «вислизнуть» із чашки збоку або зверху.

◼️ Додатковий ряд гачків на поясі зберігає правильну фіксацію грудей навіть після тривалого носіння. Не забуваємо, що новий бюстгальтер застібаємо на найдальший гачок, щоб залишався запас для зменшення обхвату в майбутньому.

  📝 Бюстгальтери з додатковою підтримкою сповільнюють обвисання грудей

Міт. Втрата еластичності шкіри грудей –– це природний процес. На ослаблення зв’язок, що тримають груди, впливають генетика, вік, вагітність та коливання ваги. На сьогодні немає науково обґрунтованих даних, що носіння бюстгальтера в повсякденному житті запобігає розтягненню шкіри. А ось під час занять спортом одягаємо обов’язково 🏋🏻‍♀️

 📝 «М’який» бюстгальтер на тренуванні – гроші на вітер?

Міт. Спортивні бюстгальтери діляться за ступенем підтримки. Якщо легкий та середній підійдуть для йоги або пілатесу, то високий рівень підтримки необхідний для бігу чи інтенсивних тренувань. Жінкам із великим розміром грудей радимо завжди обирати високий ступінь підтримки для більшого комфорту. Скажімо, вам треба підібрати саме такий бюстгальтер. Є кілька критеріїв, які треба врахувати:

◼️ він має щільно притискати груди до тіла. Якісний компресійний матеріал зменшує рухливість грудей. Зауваж, що вища горловина бюстгальтера забезпечує кращу підтримку;

◼️ повинен мати 2 чашки. Не обов’язково на кісточках, достатньо, щоб вони були сформовані й підтримували груди окремо.

velykyi vybir sportyvnykh biusthalteriv na Alisi

Також підвищує підтримку грудей так звана «борцовська» спинка в бюстгальтера. Це коли широкі бретелі на спині поєднуються навхрест. Такі бюсти часто застібаються спереду або одягаються через голову. Як варіант, можна розглянути спортивні бюстгальтери з класичними бретелями, які з'єднуються на спині гачком.

Як бачимо, для спортивних бюстгальтерів є певні тонкощі, але кісточки точно зайві 🙂

 📝 Бюстгальтери без кісточок спотворюють форму грудей

Міт. «Ефект моногрудей» виникає через  неправильно підібраний бюстгальтер. Спробуй більший розмір —  занадто тісна модель сплющує груди.

Також варто пошукати «свою» чашку відповідно до природної форми грудей. Можливо, тобі підійде бюстгальтер з литими формованими чи трикутними чашками, або чашка з бічною корекцією. Вона є двох видів:

◼️ з широкими еластичними боковими елементами, які згладжують складки під пахвами та покращують фіксацію;

◼️ з прихованими внутрішніми швами або укріпленими вставками з боків для корекції форми.

biusthalter z lytymy chashkamy ta bokovoiu korektsiieiu

Ідеальну посадку бюстгальтера довірте професійним брафітеркам Alisa.ua.

 📝 Бюстгальтери без кісточок простіші у догляді

Правда. По-перше, їх зручніше прати. Можна не переживати, що кісточка «вилізе» в машинці. Хоча все одно краще використовувати спеціальний мішечок та обирати делікатний режим 🧺

По-друге, такі бюстгальтери довше служать. Металева кісточка вилазить, коли тканина біля швів стає тонкою через тиск та зношення. На щастя, цієї проблеми немає в інших конструкціях бюстгальтера.