Наша місія — зробити так, щоб жінки носили правильно підібрану білизну

Професійний підбір білизни

Наші менеджери проходять обов'язкове навчання бра-фітінгу і здають іспит, аби ми були впевнені, що вони можуть допомогти клієнту правильно підібрати розмір і фасон. Навіть телефоном. Вони запитають ваші мірки та вподобання і порекомендують що вибрати.

Ми допомагаємо жінкам купувати спідню білизну в інтернеті

Знаємо, як це важко зробити в звичайному магазині і тим більше, коли немає можливості приміряти бюстгальтер перед покупкою. Тому даємо неможливу гарантію — безумовне повернення впродовж 10 років. Наші клієнтки можуть приміряти білизну і повернути її, якщо не підійшла.

Списуємо бюстгальтер або трусики, якщо на них залишилися сліди примірки. Прочитайте докладні умови обміну, якщо вас бентежить цей момент.

Перевірені постачальники

Всі марки білизни в нашому асортименті від перевірених виробників. Ми прагнемо продавати товари з хорошим співвідношенням ціни та якості. Не беремо бренди з красивою картинкою і поганою посадкою. Не беремо дизайнерів, які не можуть забезпечити однакову якість всіх своїх виробів. Працюємо безпосередньо з фабриками, щоб в ціну товару не входила націнка гуртових посередників. Використовуємо просунуті технології для обліку замовлень, щоб ваше замовлення не загубилося, про вас не забули і не витрачали ваш час зайвими дзвінками.

Чесні відгуки

Ми просимо клієнтів залишати відгуки на сторонніх сайтах, де ми не зможемо видалити негативний відгук: на OtzyvUA і в Facebook. Тому там ви бачите реальну картинку, а не хвалебні оди, написані контент-менеджерами інтернет-магазину.

Alisa.ua

Український інтернет-магазин спідньої білизни родом із Одеси. Ми справді дбаємо про жіночі груди і створюємо чудовий сервіс для того, аби жінки відчували себе комфортно і сексуально в правильно підібраній білизні. У 2017 році ми відкрили склад в Києві, щоб прискорити доставку, а клієнт-центр тепер працює до 12 ночі. Більше про нас.