Наша місія – піклуватися, щоб кожен отримав бажану білизну

Професійний підбір білизни

Наші менеджери проходять обов'язкове навчання бра-фітингу та складають іспит, щоб ми були впевнені, що вони можуть допомогти клієнту правильно підібрати розмір та фасон. Навіть по телефону. Вони спитають ваші мірки та вподобання і порекомендують що вибрати.

Ми допомагаємо жінкам купувати спідню білизну в інтернеті

Знаємо як це важко зробити у звичайному магазині і тим більше, коли немає можливості приміряти бюстгальтер перед покупкою. Наші клієнтки можуть обміняти білизну, якщо вона не підійшла.

Списуємо бюстгальтер чи трусики, якщо на них залишилися сліди примірки. Прочитайте докладні умови обміну, якщо вас бентежить цей момент.

Перевірені постачальники

Усі марки білизни у нашому асортименті від перевірених виробників. Ми прагнемо продавати товари з хорошим співвідношенням ціни та якості. Не беремо бренди з гарною картинкою та поганою посадкою. Не беремо дизайнерів, які не можуть забезпечити однакову якість всіх своїх виробів. Працюємо із фабриками безпосередньо, щоб у ціну товару не входила націнка оптових посередників. Використовуємо просунуті технології для обліку замовлень, щоб ваше замовлення не загубилося, про вас не забули і не витрачали ваш час зайвими дзвінками.

Чесні відгуки

Ми просимо клієнтів залишати відгуки на сторонніх сайтах, де ми не зможемо видалити негативний відгук: на ВідгукУА  і в Google. Тож ви бачите там реальну картинку, а не хвалебні оди, написані контент-менеджерами інтернет-магазину.

Alisa.ua

Український інтернет-магазин спідньої білизни родом з Одеси. Ми справді дбаємо про жіночі груди і створюємо чудовий сервіс для того, щоб жінки відчували себе комфортно і сексуально у правильно підібраній білизні. У 2017 році ми відкрили склад, аби прискорити доставку, а клієнт-центр тепер працює до 22:00. Більше про нас.